• HOTLINE: +421 908 802 000
  • email: allatour@allatour.sk
  • Zavolajte nám +421 908 802 000

O nás

Cestovná kancelária
Alla Tour

Pôsobíme na turistickom trhu od roku 2004. V našej spoločnosti vždy nájdete najlepšie špeciálne ponuky a autorské produkty rozvoja. Rešpektujeme a vážime našich zákazníkov a partnerov – cestovné kancelárie, s ktorými úzko spolupracujeme. To je dôvod, prečo sme vždy pripravení vám pomôcť správne navrhnúť trasu cesty, poradiť najvhodnejší variant letu, vziať do úvahy všetky nuansy a hovoriť o špecifika vybraného cieľa. Môžete si byť vždy istí, že individuálny prístup a starostlivú pozornosť ku všetkým vašim prianiam.

My sme ľahko vyberieme pre Vás presne tu verziu svojich snov a spravíme tak že by váš výlet bol nezabudnuteľný. S nami nielen pohodlnejšie, ale aj výhodné. My pracujeme na cenách pôsobiacich cestovných kancelári, vrátane špeciálnych ponúk a last minute.

Prišli sme na trh cestovného ruchu nie na jednu sezónu a mame záujem že by ste k nám vracali sa znovu a snová. I mnohí z vás sa stali našimi priateľmi, k nám prichádzajú samé a privodia aj kamarátov, pretože my vážime našim verným zákazníkom.